Op zaterdag 17 september doet de Cornelis Tromp Groep mee met Tijd voor Avontuur. Wij openen de deuren van onze twee clubhuizen. Let op want niet voor elke leeftijd zijn de locatie en tijden hetzelfde.

Bevers (5 t/m 7 jaar oud)

Ben je tussen de 5 en 7 jaar oud, dan ben je van harte welkom tussen 10:30 en 14:00 op ons clubhuis op de Strekkade 33a. Hier kun je meedoen met het kampvuur, knutselen, kanoën en wafels maken.

Welpen (7 t/m 11 jaar oud)

Ben je tussen de 7 en 11 jaar oud, dan kun je vanaf 14:30 tot 17:00 naar ons clubhuis op de Strekkade 33a komen. Hier gaan we kampvuur maken, knutselen en kanoën.

Waterscouts (11 t/m 15 jaar oud)

Ben jij tussen de 11 en 15 jaar oud? Kom dan naar ons clubhuis aan het Prinsemolenpad, nr 58. Hier kan je komen zeilen, meevaren met onze motorboot, een sleutelhanger maken of kijken hoe ver jij een anker kunt werpen! Je bent welkom vanaf 13:00 tot 16:00.

 

Vooraf aanmelden is niet verplicht en het is vrije inloop.

Vind je het zo leuk dat je dit elke zaterdag wel wilt? Dan kun je na de open dag gratis 4x komen kijken en daarna lid bij ons worden.